Атлетико Мадрид срещу Реал Мадрид, Манчестър Сити във Висшата лига и НБА; вижте графика за деня на ESPN на Star+

  • Facebook
  • туитър
  • Facebook Messenger
  • Pinterest
  • електронна поща

Класика на Мадрид, Манчестър Сити, който иска да запази върха във Висшата лига и плейофите на НБА са акцентите на деня в Star+


THE ESPN на Star+ е тук! И ще имате още един ден, изпълнен със събития, които да гледате, когато и където пожелаете.

Тази неделя ще има много търкаляне на топки. В Ла Лигаще имаме класиката Атлетика на Мадрид х Реал Мадридв Висша лигаима Манчестър Сити в полето, имайте Пари Сен Жермен в Френско първенствоВ Милан в Италиански шампионат и още много!

През нощта оранжевата топка отива за друг мач от плейофите на НБА.

Освен това има много маратонки как Мадрид Мастърс 1000 и също така имат плейофи дава НХЛ.

Регистрирайте се, за да не пропуснете нищо!

Вижте пълния график за неделя на ESPN на Star+

3 сутринта
АТЛЕТИКА

Световно континентално турне по лека атлетика Gold 2022
Seiko Golden Grand Prix

3:30 сутринта
АВСТРАЛИЙСКИ ФУТБОЛ

AFL
Карлтън срещу Аделаида Кроус

5 сутринта
КАТЕРЕНЕ

2022 IFSC Спортно катерене – Сеул
Финал за жени

6 сутринта
КАРТАНОВКИ

ATP 1000: Рим
Първи кръг (всички кортове)

6:30 сутринта
КАТЕРЕНЕ

2022 IFSC Спортно катерене – Сеул
Финал за мъже

7:30 сутринта
ФУТБОЛ

Италиански шампионат
Специя х Аталанта

8 часа сутринта
БАСКЕТБОЛ

Испанско първенство (ACB лига)
Гран Канария срещу Валенсия Баскет

8 часа сутринта
ФУТБОЛ

Френско първенство
Мец срещу Лион – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

8 часа сутринта
ФУТБОЛ

WSL: Английско първенство за жени
Челси срещу Манчестър Юнайтед

8 часа сутринта
ФУТБОЛ

WSL: Английско първенство за жени
Уест Хем срещу Арсенал

8 часа сутринта
КОНЕН спорт

CSIO 5* La Baule Rolex
Гран при на вил дьо Ла Бол

8:30 сутринта
ФУТБОЛ

Белгийско първенство
Юнион Сен Жилоаз х Брюж

8:30 сутринта
РЪГБИ

European Challenge Cup: Четвъртфинали
Тулон срещу лондонските ирландци

9 сутринта
ГОЛФ

Европейско турне: Betfred British Masters
Финален кръг

9 сутринта
ФУТБОЛ

Ла Лига
Хетафе срещу Райо Валекано – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

9 сутринта
ФУТБОЛ

Испанска 2-ра дивизия
Картахена срещу Леганес

9:30 сутринта
ФУТБОЛ

Холандско първенство
АЗ Алкмаар срещу Аякс – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

9:30 сутринта
ФУТБОЛ

Холандско първенство
Витес срещу Херенвен – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

10 сутринта
ФУТБОЛ

Италиански шампионат
Венеция срещу Болоня

10 сутринта
ФУТБОЛ

Висша лига
Арсенал срещу Лийдс Юнайтед – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

10 сутринта
ФУТБОЛ

Висша лига
Лестър Сити срещу Евертън – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

10 сутринта
ФУТБОЛ

Висша лига
Норич Сити срещу Уест Хем Юнайтед – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

10:15 сутринта
МОТОР

Регионална формула от Alpine: етап Имола-ITA
състезание 2

10:30 сутринта
КАРТАНОВКИ

ATP и WTA 1000: Мадрид
Финали (всички кортове)

11 часа сутринта
РЪГБИ

Heineken Cup: Купа на европейските шампиони: Четвъртфинали
Състезателни 92 x Разпродажба на акули

11 часа сутринта
РЪГБИ

Обединено първенство по ръгби
Ospreys x Dragons

11 часа сутринта
ФУТБОЛ

Испанска 2-ра дивизия
Ейбар срещу Валядолид

10 сутринта
ФУТБОЛ

Първенство на Уругвай – Серия Б
Рампла Хуниорс срещу Ювентус

11:15 сутринта
ФУТБОЛ

Ла Лига
Виляреал срещу Севиля – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

11:45 сутринта
ФУТБОЛ

Холандско първенство
Фейенорд срещу ПСВ Айндховен – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

12 вечерта
БАСКЕТБОЛ

Испанско първенство (ACB лига)
Сан Пабло Бургос срещу Уникаха

12 вечерта
БАСКЕТБОЛ

Баскетболна Шампионска лига Европа: Мач за третото място
За потвърждение x За потвърждение

12:05 ч
ФУТБОЛ

Френско първенство
Лориан срещу Олимпик Марсилия – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

12:30 ч
ФУТБОЛ

Висша лига
Манчестър Сити срещу Нюкасъл Юнайтед – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

12:55 ч
ВОлейбол

Италианско първенство по волейбол
Cucine Lube Civitanova срещу Sir Safety Conad Perugia

13 ч
ФУТБОЛ

Италиански шампионат
Салернитана срещу Каляри – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

13 ч
ФУТБОЛ

първенство на Уругвай
Наематели х река Бостън

13:15 ч
ФУТБОЛ

Испанска 2-ра дивизия
Ибиса х Луго

13:25 ч
БАСКЕТБОЛ

Испанско първенство (ACB лига)
Обрадойро CAB срещу Реал Мадрид

13:30 ч
ХОКЕЙ НА ЛЕД

Плейофи на НХЛ: Първи кръг: Източна конференция: Игра 4
Каройна Харикейнс срещу Бостън Бруинс

13:30 ч
ФУТБОЛ

първенство на Гърция
АЕК Атина срещу Панатинайкос

13:30 ч
ФУТБОЛ

Ла Лига
Еспаньол срещу Осасуна – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

13:30 ч
ФУТБОЛ

Белгийско първенство
Кралски Антверпен срещу Андерлехт

14 ч
СПОРТЕН ЦЕНТЪР

14 ч
ГОЛФ

PGA: шампионат на Wells Fargo
Финален кръг

14:30 ч
ФУТБОЛ

Английска 3-та дивизия: Плейофи: Полуфинали
МК Донс х Уикомб Уондърърс

15 ч
ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ

Колеж NCAA
Финал

15 ч
БАСКЕТБОЛ

Испанско първенство (ACB лига)
UCAM Мурсия срещу Йовентут Бадалона

15 ч
БАСКЕТБОЛ

Баскетболна Шампионска лига Европа: Финал
За потвърждение x За потвърждение

15:25 ч
БЕЙЗБОЛ

Мексиканската лига по бейсбол
Агила де Веракрус срещу Бравос де Леон

15:30 ч
ФУТБОЛ

първенство на Уругвай
Дунав срещу Серо Ларго

15:45 ч
ФУТБОЛ

Италиански шампионат
Хелас Верона срещу Милан – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

15:45 ч
ФУТБОЛ

Френско първенство
Пари Сен Жермен срещу Троа – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

4 часа следобед
ФУТБОЛ

първенство на Еквадор
Католически университет срещу Гуаласео

4 часа следобед
ФУТБОЛ

Ла Лига
Атлетико Мадрид срещу Реал Мадрид – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

4 часа следобед
ФУТБОЛ

Купа на аржентинската лига
Defensa y Justicia x Patronato

16:30 ч
БАСКЕТБОЛ

Плейофи на НБА: Полуфинали на Западната конференция: Мач 4
Финикс Сънс срещу Далас Маверикс – КЛИКНЕТЕ И ПОДКРЕПЕТЕ!

17 ч
ВОДНО ПОЛО

Колеж NCAA
Финал

17:30 ч
ФУТБОЛ

Плейофи на НХЛ: Първи кръг: Западна конференция: Игра 4
Минесота Уайлд срещу Сейнт Луис Блус

18 ч
СПОРТЕН ЦЕНТЪР

18 ч
ФУТБОЛ

Liga Expansion MX: Клаусура: Полуфинали
Клуб Селайя срещу ФК Симаронес де Сонора

18:30 ч
ФУТБОЛ

първенство на Еквадор
LDU Кито х 9 октомври

7 вечерта
ФУТБОЛ

Лига MX: Клаусура: Плейофи
Пуебла срещу Масатлан

7 вечерта
ФУТБОЛ

първенство на Уругвай
Пенарол х Уондърърс

8 вечерта
БЕЙЗБОЛ

MLB
Лос Анджелис Доджърс срещу Чикаго Къбс

8 вечерта
ХОКЕЙ НА ЛЕД

Плейофи на НХЛ: Първи кръг: Източна конференция: Игра 4
Торонто Мейпъл Лийфс срещу Тампа Бей Лайтнинг

20:55 ч
ПРОХОДЕН ЛИНИЯ: КРЪгла МАСА

9 вечерта
ФУТБОЛ

Купа на аржентинската лига
Ривър Плейт срещу Платензе

9 вечерта
БЕЙЗБОЛ

Мексиканската лига по бейсбол
Генералес де Дуранго срещу Торос де Тихуана

9 вечерта
ФУТБОЛ

първенство на Еквадор
Гуаякил Сити срещу Барселона

23 ч
СПОРТЕН ЦЕНТЪР

23 ч
ХОКЕЙ НА ЛЕД

Плейофи на НХЛ: Първи кръг: Западна конференция: Игра 4
Едмънтън Ойлърс срещу Лос Анджелис Кингс

23 ч
ФУТБОЛ

USL шампионат
Ню Йорк Ред Булс II срещу Сакраменто Република ФК

.

Add Comment