Ливърпул срещу Тотнъм във Висшата лига, Бенфика срещу Порто и плейофите на НБА; вижте графика за деня на ESPN на Star+

Двойният кръг от плейофите на НБА, Интер Милано в Серия А и Bellator Париж са акцентите на деня в Star+


THE ESPN на Star+ е тук! И ще имате още един ден, изпълнен със събития, които да гледате, когато и където пожелаете.

Денят на Челси е във Висшата лига! В 11 сутринта (GMT) отборът посреща Уулвърхемптън в това, което обещава да бъде страхотен мач! Но големият мач на деня е класиката между Ливърпул и Тотнъм, в 15:45 (GMT).

На португалски, Порто се изправя срещу Бенфика в 14:00 часа (време Бразилия). Това е и плейофният ден на НБА с Милуоки Бъкс срещу Бостън Селтикс в 16:30 и Уориърс срещу Гризлис в 21:30 (и двете от Бразилия).

Освен това има много маратонки как Мадрид Мастърс 1000 и също така имат плейофи дава НХЛ.

Регистрирайте се, за да не пропуснете нищо!

Вижте пълния график за събота на ESPN на Star+

1:35 сутринта
РЪГБИ

Супер Ръгби Тихия океан
Моана Пасифика х Варатас

3:30 сутринта
АВСТРАЛИЙСКИ ФУТБОЛ

AFL
Сидни Суонс x Голд Коуст Сънс

3:30 сутринта
АВСТРАЛИЙСКИ ФУТБОЛ

AFL
GWS Giants срещу Geelong Cats

4:05 сутринта
РЪГБИ

Супер Ръгби Тихия океан
Chiefs x Brumbies

6 сутринта
АВСТРАЛИЙСКИ ФУТБОЛ

AFL
Бризбейн Лайънс срещу Уест Коуст Ийгълс

6:45 сутринта
РЪГБИ

Супер Ръгби Тихия океан
Force x Crusaders

8 часа сутринта
МОТОР

WEC: 6 часа от Спа-Франкоршам, Белгия
Състезание

8 часа сутринта
ФУТБОЛ

Шотландско първенство
Селтик х Сърца

8:30 сутринта
КАРТАНОВКИ

ATP и WTA 1000: Мадрид
Полуфинали (всички кортове)

8:30 сутринта
РЪГБИ

European Challenge Cup: Четвъртфинали
Единбург х Оси

8:30 сутринта
ФУТБОЛ

Английска 2-ра дивизия
Шефилд Юнайтед срещу Фулъм

8:30 сутринта
ФУТБОЛ

Английска 2-ра дивизия
Лутън Таун х Рединг

9 сутринта
ГОЛФ

Европейско турне: Betfred British Masters
Трети кръг

9 сутринта
ФУТБОЛ

Ла Лига
Майорка срещу Гранада

9:30 сутринта
ФУТБОЛ

Италиански шампионат за жени
Ювентус срещу Сасуоло

9:30 сутринта
ФУТБОЛ

Италиански шампионат за жени
Рома срещу Сампдория

9:30 сутринта
ФУТБОЛ

Италиански шампионат за жени
Интер Милан срещу Милан

10 сутринта
АТЛЕТИКА

Световно континентално турне по лека атлетика Gold 2022
Kip Keino Classic

10 сутринта
ФУТБОЛ

Италиански шампионат
Торино срещу Наполи

10 сутринта
ФУТБОЛ

Първенство на Уругвай – Серия Б
Прогрес срещу Вила Еспаньола

10:15 сутринта
ХОКЕЙ НА ЛЕД

Шведска хокейна лига
Финал – Игра 5:7 (ако е необходимо)

11 часа сутринта
РЪГБИ

Heineken Cup: Купа на европейските шампиони: Четвъртфинали
Мюнстер срещу Тулуза

11 часа сутринта
ФУТБОЛ

Висша лига
Брентфорд срещу Саутхемптън

11 часа сутринта
ФУТБОЛ

Висша лига
Бърнли срещу Астън Вила

11 часа сутринта
ФУТБОЛ

Висша лига
Челси срещу Уулвърхемптън Уондърърс

11 часа сутринта
ФУТБОЛ

Висша лига
Кристъл Палас срещу Уотфорд

11 часа сутринта
ЛАКРОС

Колеж NCAA: Final Metro Atlantic
За потвърждение x За потвърждение

11 часа сутринта
ФУТБОЛ

Испанска 2-ра дивизия
Уеска срещу Спортинг Хихон

11:15 сутринта
ФУТБОЛ

Ла Лига
Атлетик Билбао срещу Валенсия

12 вечерта
РЪГБИ

Купа Къри
Бикове х Грикуас

12 вечерта
ФУТБОЛ

Френско първенство
Брест срещу Страсбург

12:30 ч
СОФТБОЛ

Колеж NCAA
Обърн срещу Тенеси

13 ч
СОФТБОЛ

Колеж NCAA
Питсбърг срещу Дюк

13 ч
ЛАКРОС

Колеж NCAA: Final America East
За потвърждение x За потвърждение

13 ч
ЛАКРОС

Колеж NCAA
Херцог срещу Нотр Дам

13 ч
БАСКЕТБОЛ

Испанско първенство (ACB лига)
МораБанк Андора срещу Фуенлабрада

13 ч
БАСКЕТБОЛ

Испанско първенство (ACB лига)
Саски Баскония срещу Баскет Сарагоса

13 ч
ФУТБОЛ

Италиански шампионат
Сасуоло срещу Удинезе

13 ч
ФУТБОЛ

първенство на Уругвай
Албион срещу Дефенсор Спортинг

13 ч
МОТОР

Регионална формула от Alpine: етап Имола-ITA
състезание 1

13:15 ч
ФУТБОЛ

Испанска 2-ра дивизия
Алмерия х Аморебиета

13:30 ч
РЪГБИ

Heineken Cup: Купа на европейските шампиони: Четвъртфинали
Ла Рошел срещу Монпелие

13:30 ч
РЪГБИ

Heineken Cup: Купа на европейските шампиони: Четвъртфинали
Лестър Тайгърс срещу Лейнстър

13:30 ч
ФУТБОЛ

Висша лига
Брайтън и Хоув Албион срещу Манчестър Юнайтед

13:30 ч
ФУТБОЛ

Ла Лига
Селта х Алавес

13:30 ч
ФУТБОЛ

Ла Лига
Кадис х Елче

14 ч
ФУТБОЛ

Португалско първенство
Бенфика х Порто

14 ч
ХОКЕЙ НА ЛЕД

Плейофи на НХЛ: Първи кръг: Източна конференция: Игра 3
Флорида Пантерс срещу Вашингтон Кепитълс

14 ч
ГОЛФ

PGA: шампионат на Wells Fargo
Трети кръг

14:30 ч
СОФТБОЛ

Колеж NCAA
Здравейте мис х Джорджия

14:40 ч
РЪГБИ

URBA Топ 13
Пукара х КУБА

15 ч
БЕЙЗБОЛ

Колеж NCAA
Щат Флорида срещу Бостънския колеж

15 ч
БЕЙЗБОЛ

Колеж NCAA
Северна Каролина срещу щата Северна Каролина

15:30 ч
РЪГБИ

УРБА Примера А
Сан Албано срещу Ломас

15:30 ч
РЪГБИ

URBA Топ 13
Сан Луис срещу Белграно Атлетик

15:30 ч
РЪГБИ

URBA Топ 13
CASI срещу Лос Тилос

15:30 ч
РЪГБИ

URBA Топ 13
Възпитаници х индуски

15:30 ч
РЪГБИ

URBA Топ 13
Буенос Айрес х Регати

15:30 ч
РЪГБИ

URBA Топ 13
SIC x Atl. дел Росарио

15:30 ч
ФУТБОЛ

първенство на Уругвай
Ливърпул срещу Плаза Колония

15:40 ч
БАСКЕТБОЛ

Испанско първенство (ACB лига)
Рио Бреоган срещу Барселона

15:45 ч
ФУТБОЛ

Италиански шампионат
Лацио срещу Сампдория

15:45 ч
ФУТБОЛ

Белгийско първенство
Гент х Мехелен

15:45 ч
ФУТБОЛ

Висша лига
Ливърпул срещу Тотнъм

4 часа следобед
РЪГБИ

European Challenge Cup: Четвъртфинали
Лион срещу Глазгоу Уориърс

4 часа следобед
ФУТБОЛ

Ла Лига
Бетис х Барселона

4 часа следобед
ФУТБОЛ

Купа на Франция: Финал
Ница срещу Нант

16:30 ч
БАСКЕТБОЛ

Плейофи на НБА: Полуфинали на Източна конференция: Игра 3
Бостън Селтикс срещу Милуоки Бъкс

16:30 ч
ФУТБОЛ

Купа на аржентинската лига
Тигре срещу Бока Хуниорс

16:30 ч
ФУТБОЛ

Купа на аржентинската лига
Алдосиви срещу Арсенал

16:30 ч
СОФТБОЛ

Колеж NCAA
Арканзас срещу Тексас A&M

17 ч
ФУТБОЛ

първенство на Еквадор
Делфин х Оренсе

17:30 ч
ХОКЕЙ НА ЛЕД

Плейофи на НХЛ: Първи кръг: Западна конференция: Игра 3
Колорадо Авеланч срещу Нашвил Предаторс

17:30 ч
ФУТБОЛ

първенство на Перу
Universitario срещу Alianza Atletico

17:45
ESPN FC

18 ч
ФУТБОЛ

първенство на Уругвай
Малдонадо срещу Ривър Плейт

18 ч
СОФТБОЛ

Колеж NCAA
Оклахома Стейт срещу Оклахома

18:30 ч
СПОРТЕН ЦЕНТЪР

18:30 ч
БЕЙЗБОЛ

Колеж NCAA
Арканзас срещу Обърн

18:55
БЕЙЗБОЛ

Мексиканската лига по бейсбол
Диаблос Рохос де Мексико срещу Герерос де Оахака

7 вечерта
ЛАКРОС

Колеж NCAA: Краен ACC
За потвърждение x За потвърждение

7 вечерта
БАСКЕТБОЛ

WNBA
Кънектикът Сън срещу Ню Йорк Либърти

7 вечерта
ТУРФ

Дерби на Кентъки
Основни състезания

7 вечерта
ФУТБОЛ

Liga Expansion MX: Клаусура: Полуфинали
Клуб Атлетико Морелия срещу Атланте

7 вечерта
ФУТБОЛ

USL Лига Първа
Ричмънд Кикърс срещу Нападател Мадисън ФК

19:30 ч
ФУТБОЛ

първенство на Еквадор
Аукас срещу Кумбая

19:55
БЕЙЗБОЛ

Мексиканската лига по бейсбол
Пирати от Кампече срещу Леонес от Юкатан

8 вечерта
ТОПКА НА ВРЕМЕТО: EDINSON CAVANI

8 вечерта
ФУТБОЛ

USL шампионат
Питсбърг Ривърхаундс срещу Бирмингам Легион ФК

8 вечерта
ФУТБОЛ

USL шампионат
Хартфорд Атлетик срещу Loudoun United FC

8 вечерта
ФУТБОЛ

USL шампионат
Ню Мексико Юнайтед срещу Сан Диего Лоял СК

8 вечерта
ХОКЕЙ НА ЛЕД

Плейофи на НХЛ: Първи кръг: Източна конференция: Игра 3
Ню Йорк Рейнджърс срещу Питсбърг Пингвинс

20:30 ч
БЕЙЗБОЛ

Колеж NCAA
Флорида срещу Щат Мисисипи

20:30 ч
ФУТБОЛ

USL Лига Първа
Storm FC срещу Charlotte Independence

20:30 ч
ФУТБОЛ

USL Лига Първа
Chattanooga Red Wolves SC срещу градушка в Северно Колорадо

20:30 ч
ФУТБОЛ

първенство на Венецуела
Мерида срещу студенти от Каракас

9 вечерта
СПОРТЕН ЦЕНТЪР

9 вечерта
ВОлейбол

Колеж NCAA
Финал

21:30 ч
БЕЙЗБОЛ

Колеж NCAA
LSU срещу Алабама

21:30 ч
ФУТБОЛ

USL шампионат
ФК Тълса срещу Детройт Сити ФК

21:30 ч
БАСКЕТБОЛ

Плейофи на НБА: Полуфинали на Западната конференция: Игра 3
Мемфис Гризлис срещу Голдън Стейт Уориърс

10 вечерта
БЕЙЗБОЛ

MLB
Washington Nationals срещу LA Angels of Anaheim

10 вечерта
ФУТБОЛ

първенство на Еквадор
Емелек х Мушук Руна

22:30 ч
ФУТБОЛ

USL шампионат
Ел Пасо Локомотив ФК срещу ЛА Галакси II

22:30 ч
ХОКЕЙ НА ЛЕД

Плейофи на НХЛ: Първи кръг: Западна конференция: Игра 3
Калгари Флеймс срещу Далас Старс

23 ч
ФУТБОЛ

USL шампионат
Orange County SC срещу Oakland Roots SC

23 ч
ФУТБОЛ

USL шампионат
ФК Монтерей Бей срещу Лас Вегас Лайтс ФК

23 ч
ФУТБОЛ

USL Лига Първа
ФК Тусон срещу ФК Северна Каролина

23:30 ч
ФУТБОЛ

USL шампионат
Финикс Райзинг ФК срещу Сан Антонио ФК

23:30 ч
ФУТБОЛ

USL Лига Първа
Сентрал Вали Фуего срещу Грийнвил Триумф СК


АВСТРАЛИЙСКИ ФУТБОЛ

AFL
Мелбърн срещу Сейнт Килда

0:35 сутринта
РЪГБИ

Супер Ръгби Тихия океан
Урагани срещу Фиджи Друа

.

Add Comment