Нагоре и надолу: вижте кой е нагоре и кой е надолу в Интер след пристигането на Мано Менезес | международен

Интер е непобеден след напускането на Александър Медина. Има три победи и две равенства в последните пет мача. В четири отборът действаше под командването на Мано Менезес. Пристигането на новия треньор донесе промени в средата и възобнови спорове за собствеността в някои сектори на екипа.

Смяната в треньорския щаб беше тласък за задкулисието на Колорадо. С по-лекия климат и възобновената надежда, борбата за позиция придоби нови глави.

Някои играчи си поеха дъх, докато изоставаха. Чрез опростяването, както беше обещал в уводното интервю, Мано потенцира индивидуалностите и дефинира предпочитанията.

От дебюта срещу Флуминензе (победа 1-0) до дуела срещу Гуайреня (равни 1-1), Бяха изброени 27 състезатели и 23 влязоха на терена.

Даниел, Бустос, Меркадо, Рене, Габриел, Еденилсон, Де Пена, Маурисио, Вандерсън, Давид и Алемао участваха във всички игри, докато Кейлер, Хейтор, Пауло Виктор, Матеус Кадорини и Мойзес не бяха използвани.

Защитниците Кайке Роча и Тиаго Барбоса все още се възстановяват от контузия на дясното бедро. Те нямаха възможност да работят с Мано. Густаво Мая дори не се концентрира.

Мано Менезес, треньор на Интер — Снимка: Ricardo Duarte/Disclosure, Internacional

Той се завърна на терена след 459 дни все още под командването на Касике Медина. Той влезе за пет минути при равенството 1-1 срещу Гуайреня в Бейра-Рио, последният мач на бившия треньор.

Той възобнови стартовата позиция срещу Форталеза, с временния Кауан де Алмейда, и спечели след пристигането на Мано. Въпреки това, дори при цялата предпазливост, възприета от треньорския щаб, защитникът получи мускулна травма на лявото бедро и ще отсъства четири до шест седмици.

След като преодоля две мускулни травми в началото на годината, аржентинецът спечели минути с предишния треньор. Той беше импровизиран от лявата страна при равенството 2-2 срещу 9 de Outubro. Днес, в отсъствието на Моледо, той е основен защитник заедно с Бруно Мендес. Меркадо игра в последните осем мача.

Участва във всички мачове без да бъде заменен. Влизането на страната даде последователност на сектора, който пострада от критики по време на възстановителния период на Мойсей. Срещу Гуайреня той асистира за гола на Вандерсон.

– Ако бях в някой друг клуб в Бразилия и ми предложиха Дурадо, бих искал да го имам. Няма причина да не се възползваме от него и да извлечем най-доброто от него за Интер.

Това изречение на Мано Менезес обобщава момента на играча. Престижен с треньора, халфът си възвръща пространството и има въздушната топка като предимство. Дурадо има договор до декември.

Родриго Доурадо оспорва място в титулярния състав с Габриел — Снимка: Ricardo Duarte/Disclosure, Internacional

В първия момент, в който беше на разположение, той вече беше издигнат до състояние на притежател на атаката в Колорадо. Риза 11 започва да потвърждава очакванията с добра последователност от изпълнения. В интервю той разкри, че се “оправя” физически. Първият гол с фланелката на Интер беше отбелязан в Асунсион при равенство 1-1 срещу Гуайреня.

Отговорен за три от последните пет гола на Интер, нападателят спечели доверието на Мано Менезес, развенча Уесли Мораес и търси утвърждаване. Той стартира в последните три мача. Завръщането на Давид, който може да играе ролята на “9”, засилва спора за едно от местата в атаката.

Нает по искане на Александър Медина, той се превърна в един вид уайлд кард в отбора на Колорадо. Нападател по произход, той някога е бил ляв бек и е играл като ляв полузащитник в халфовата тринога. Той има асистенция за гола на Алемао срещу Флуминензе.

Редовен по времето на Медина, Лизиеро дори беше избран за ляв бек в един от класическите Gre-Nais на Gauchão. С Мано халфът загуби място и има само две минути на терена след смяната в кутията. В йерархията той беше изпреварен от Дурадо и Де Пена, който действаше в халфовата тринога.

Лизиеро има само две минути на терена с Мано Менезес — Снимка: Томас Хамес

С предишния треньорски щаб той участва в 12 мача. Той започна с Кауан де Алмейда при сбогуването на Д’Алесандро и изпълни дузпа. С Мано той игра 15 минути. Подобно на Лизиеро, той беше подминат и изостана в линията между халфовете.

Той не е излизал на терена след изгонването в Гре-Нал на 19 март. По този повод Интер отбеляза 3:0 в Бейра-Рио. Момчето не умееше да се възползва от възможности и изоставаше в спора за място отляво. Той не влезе на терена нито една минута с Мано. Днес, с завръщането на Мойзес, това става третият вариант за ролята.

Без части за сектора в началото на годината Александър Медина започна да работи в титулярния състав. Постепенно обаче той натрупа недостатъци и дойде да види импровизирани защитници в ролята си. Той не е играл от март и вече е видял как подсилването на Бустос завърши 14-ия пореден мач.

Използван 14 пъти от Медина и във всички състезания (Gauchão, Copa do Brasil, Sudamericana и Brasileirão), 21-годишният нападател загуби позиции с последните подкрепления, които кацнаха в Порто Алегре. Wanderson, De Pena, Pedro Henrique, Alan Patrick и Alemão увеличиха конкурентоспособността в сектора. Под командването на Мано той игра само 14 минути.

Той пристигна в началото на годината на ниво бразилска селекция от картела, изграден в Европа. Но нападателят под наем от английската Астън Вила не може да направи промяната. Той отбеляза само два гола и загуби титлата от Александър Алемао.

Момчето беше спряно. Той не е в списъка и е в края на реда сред наличните опции за атака. През сезона е използван само в три мача.

Густаво Мая загуби позиции от началото на годината — Снимка: Ricardo Duarte/Disclosure, Inter

Някои играчи запазиха титлата дори след смяната на техническата команда и едва ли ще бъдат застрашени позициите си. са случаите на Бустос, Бруно Мендес и Еденилсон.

От друга страна, Габриел и Маурисио те вече нямат безспорния постер от миналото. Халфът вече има сянката на обновения Родриго Дурадо, докато халфът показа спад в представянето си в последните мачове и може да отиде на скамейката срещу Juventude.

Подписан в последните часове на трансферния прозорец, Педро Енрикекойто дебютира срещу Avai, и Алън Патрик преследвайте най-добрата физическа кондиция. вече vitãoзащитник, също доведен от Европа, изигра 75 минути при победата над Индепендиенте Меделин, за Sudamericana, и търси още шансове.

Наскоро възстановен от контузии, левият бек moisés и нападателят Дейвид въплъщават опциите за шефа и се връщат да се борят за техните позиции. случаят на Тайсон вдъхва загриженост. От пристигането на Мано той изигра само 25 минути срещу Avaí и с нов проблем с бедрото спря за три седмици.

Педро Енрике трябва да получи повече шансове малко по малко — Снимка: Ricardo Duarte/Disclosure, Internacional

Момчето Стивън влезе в последните два мача и се стреми към първия шанс сред титулярите. вече чорапа boschilia се подлага на работа за укрепване на мускулите и се дистанцира от възможности.