Футболни мачове днес, събота, 7; къде да гледате на живо и време

Вижте къде да гледате футболни мачове на живо и в колко часа играят днес, събота, 7 май (7/05). Игрите на Brasileirão Series A и B съставляват графика на деня.

Бразилската Серия А

Бразилската Серия Б

  • 16:30 – Worker x Criciúma – SporTV и Premiere
  • 19:00 – Васко срещу CSA – Премиера
  • 19 ч. – Новоризонтино х Итуано – SporTV и премиера

Бразилската серия С

  • 11 сутринта – Мирасол срещу Кампинензе – NSports TV
  • 15 ч. – Железопътен х Сао Жозе-RS – TV NSports
  • 17 ч. – Манаус х Конфианса – DAZN
  • 18 ч. – Botafogo-PB x Altos-PI – NSports TV
  • 19 ч. – Бразилия на Pelotas x Remo – DAZN

Бразилската серия D

  • 15:00 – Tuna Luso x Fluminense-PI – InStat TV
  • 15:00 – Гущер срещу Крило – InStat TV
  • 15:00 – Nova Iguaçu x Pérolas Negras – InStat TV
  • 15ч – Ювентус-СК х Азуриз – InStat TV
  • 15:00 – Айморе срещу Каскавел – InStat TV
  • 15:30 – Juventude Samas x Tocantinópolis – InStat TV
  • 15:30 – Ceilândia x Action – InStat TV
  • 16:00 – Worker-VG x Brasiliense – InStat TV
  • 16:00 – Интер де Лимейра срещу Реал Норосте – InStat TV
  • 16:00 – Сао Бернардо х Оест – InStat TV
  • 16:00 – Соуза срещу Крато – InStat TV
  • 16:30 – Порто Велю х Амазонас – InStat TV
  • 17 ч. – América-RN x Retro – InStat TV
  • 17:30 – Пусо Алегре срещу Калденс – InStat TV
  • 18:00 – Сао Раймундо-RR x Рио Бранко-AC – InStat TV
  • 18:00 – Сао Луис де Ижуи срещу Какиас – InStat TV
  • 19 ч. – CSE x Sergipe – InStat TV

първенство на Германия

  • 8:30 ч. – Хамбург срещу Хановер 96 – OneFootball (2-ра дивизия)
  • 8:30 минути – Инголщат срещу Ханза Росток – OneFootball (2-ра дивизия)
  • 8:30 ч. – Ян Регенсбург срещу Хайденхайм – OneFootball (2-ра дивизия)
  • 10:30 мин. – Хофенхайм срещу Байер Леверкузен – OneFootball
  • 10:30 минути – Гройтер Фюрт срещу Борусия Дортмунд – OneFootball
  • 10 ч. 30 мин. – Келн срещу Волфсбург – OneFootball
  • 10:30 ч. – Фрайбург срещу Юнион Берлин – OneFootball
  • 13:30 – Херта Берлин срещу Майнц 05 – OneFootball
  • 15:30 – Шалке 04 х Сейнт Паули – OneFootball (2-ра дивизия)

Френско първенство

  • 12 ч. – Брест срещу Страсбург – STAR+

Купа на Франция

  • 16:00 – Ница срещу Нант – ESPN 4 и STAR+

Испанско първенство

  • 9 сутринта – Майорка срещу Гранада – STAR+
  • 11 сутринта – Уеска срещу Спортинг Хихон – STAR+
  • 11:15 ч. – Атлетик Билбао срещу Валенсия – ESPN 4 и STAR+
  • 13:15 – Алмерия срещу Аморебиета – STAR+
  • 13:30 – Селта де Виго срещу Алавес – STAR+
  • 13:30 – Кадис срещу Елче – STAR+
  • 16:00 – Бетис срещу Барселона – STAR+

Английската Висша лига

  • 8:30 ч. – Шефилд Юнайтед срещу Фулъм – ESPN и STAR+ (Дивизия 2)
  • 8:30 ч. – Лутън Таун срещу Рединг – ESPN 4 и STAR+ (Дивизия 2)
  • 11 сутринта – Бърнли срещу Астън Вила – ESPN и STAR+
  • 11 ч. – Челси срещу Уулвърхемптън – STAR+
  • 11 ч. – Кристъл Палас срещу Уотфорд – STAR+
  • 11 ч. – Брентфорд срещу Саутхемптън – STAR+
  • 13:30 – Брайтън срещу Манчестър Юнайтед – ESPN и STAR+
  • 15:45 – Ливърпул срещу Тотнъм – ESPN и STAR+

Италиански шампионат

  • 10 ч. – Торино срещу Наполи – STAR+
  • 13:00 – Сасуоло срещу Удинезе – STAR+
  • 15:45 – Лацио срещу Сампдория – STAR+

Италиански шампионат за жени

  • 9:30 минути – Ювентус срещу Сасуоло – ESPN и STAR+
  • 9 ч. 30 мин. – Интернационале срещу Милан – STAR+
  • 9:30 ч. – Рома срещу Сампдория – STAR+

Португалско първенство

Купа на аржентинската лига

  • 16:30 – Тигре х Бока Хуниорс – STAR+
  • 16:30 – Алдосиви срещу Арсенал де Саранди – STAR+

MLS

  • 16:30 – Шарлот срещу Интер Маями – DAZN
  • 17:00 – CF Монреал срещу Орландо Сити – DAZN
  • 19 ч. – Атланта Юнайтед срещу Чикаго Файър – DAZN
  • 20:00 – Ню Йорк Ред Булс срещу Портланд Тимбърс – DAZN
  • 20:00 – Ню Йорк Сити срещу Sporting KC – DAZN
  • 20:30 ч. – Ди Си Юнайтед срещу Хюстън Динамо – DAZN
  • 20:30 ч. – NE Revolution срещу Columbus Crew – DAZN
  • 21:00 – Минесота Юнайтед срещу Синсинати – DAZN
  • 21:30 ч. – ФК Далас срещу Сиатъл Саундърс – DAZN
  • 23:00 – SJ Earthquakes срещу Колорадо Рапидс – DAZN

Белгийско първенство

  • 15:45 – Гент х Мехелен – ЗВЕЗДА+

чилийско първенство

  • 14:00 – О’Хигинс срещу Юнион Еспаньола – TNT Stadium
  • 19:00 – Универсидад де Чили срещу Ла Серена – TNT Stadium

Шотландско първенство

  • 8 сутринта – Селтик срещу Хъртс – STAR+

първенство на Еквадор

  • 17:00 – Делфин х Оренсе – STAR+
  • 19:30 – Aucas срещу Cumbayá – STAR+
  • 22 ч. – Емелек х Мушук Руна – STAR+

първенство на Перу

  • 17:30 – Университарио х Алианца Атлетико – STAR+

първенство на Уругвай

  • 10:15 ч. – Прогресо срещу Вила Еспаньола – STAR+
  • 13:00 – Албион срещу Защитник – STAR+
  • 15:30 – Ливърпул-URU x Plaza Colonia – STAR+
  • 18:00 – Малдонадо срещу Ривър Плейт-URU – STAR+

първенство на Венецуела

  • 20:30 мин. – Студентите от Мерида срещу Каракас – STAR+

Прочетете още:

Можефутболни игри

Въпроси, критики и предложения? Говори ни

етикети

.

Add Comment